by Kalia

So just a few of my works. As u can see my special is DRAGONS, but I’m also working in other themes :wink:
If u want more, u can meet me at http://kalia24.deviantart.com (or http://kalia24.cgsociety.org if u want to skip most of the trash) :slight_smile:






Nice. I especially like the white one.

Nice! Fan of Temeraire I guess? :slight_smile:

antoni, yes :slight_smile: I guess if u know the series u could even name the dragons :stuck_out_tongue:

Tak myślałem, że skądś kojarzę te smoki (na blenderowni bodajże widziałem Twoje prace:) ). Naprawdę fajnie Ci wychodzą, widać, że masz swój styl. Tylko myślę, że tła w pierwszym i drugim rysunku nie za bardzo pasują (może to też przez perspektywę). W takich wypadkach linia horyzontu lepiej żeby była niżej, wtedy smoki zyskały by na wielkości i się odbiły od tła :slight_smile: Ale w trzecim juz mi się np podoba. Chętnie obejrzę więcej, tak trzymać:)
Eng: just good work here ^^

Na blenderowni? Nie kojarzę, żebym wcześniej coś tam wrzucała… Jakbyś się kiedyś jeszcze na nie natknął, to daj znać, bo zdarzało mi się, że moje prace “rozpełzały” się po okolicy bez mojej wiedzy i świadomości.
Akurat tła to moja największa bolączka - z postaciami sobie radzę dobrze/b. dobrze, zależy od tego, co tworzę, ale kiedy muszę zrobić tło, to zaczynam cierpieć. Tutaj akurat musiałam, bo prace na zamówienie.
Co do niższej linii horyzontu, to może i smok by wtedy bardziej zdominował całość, ale też trzeba by “coś” na tym powiększonym kawałku nieba zrobić, a wtedy już zbyt dużego wyboru nie ma i zazwyczaj kończy się na takich lub innych chmurach. A to mi się wydaje mało ciekawe - jako że lubię ścibolić szczegóły na postaciach, to duże powierzchnie wydają mi się monotonne i trudne do pokrycia, dlatego unikam robienia zbyt dużych kawałków nieba. Może jednak będzie trzeba popróbować i zmienić podejście. Zobaczę, jak mi pójdzie w kolejnych pracach z tej serii.

Eng: Thanks, will try to do even better :slight_smile:

Tak mi się wydawało, w każdym razie widziałem gdzieś (może devianart?):wink: Co do tła, spróbuj umieścić smoka na tle nieba, chmur, zyska wtedy na majestacie, i z tłem nie będziesz się męczyć tak bardzo :slight_smile:

Jak tylko treść zamówienia pozwoli, to pewnie tak zrobię - te niestety wymagały smoków uziemionych…
A swoją drogą trochę ćwiczeń w temacie tła mi nie zaszkodzi (chyba?).